• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Alfred Peza i zbulon pasurinë Blendi Fevziut dhe Armand Shkullakut live!


  Në 2017-n u raportua nga mediat se Blendi Fevziu e kishte rrogën mujore 37 mijë euro, por ish-deputeti socialist, Alfred Peza, tregoi sot live pasurinë e tij. Sipas Pezës pasuria e moderatorit të emisionit “Opinion” kap shifrën e 10 milionë eurove.

  Alfred Peza: Fevziu e ka pasurinë 10 milionë euro, kështu më ke thënë.

  Blendi Fevziu: Po ku i kam 10 milionë euro?

  Alfred Peza: Armand Shkullaku ka vilën 1 milion euro te fshatrat turistik.

  Armand Shkullaku: Jo 1 milion euro, por 1 milion e 200 euro.

  Blendi Fevziu: Peza, fjala jote në vesh të Perëndisë./ Tiranapost.al