• Shqip
 • English
 • E enjte, 21 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Alex Rodriguez: Në shtëpi jam unë shefi… derisa vjen J.Lo


  Alex Rogriguez ka dhënë një intervistë dhe ca gjëra i tha ashtu si me të qeshur. E kuptuam: në shtëpi shefi është ai, por derisa në derë shfaqet J.Lo. Kur vjen ajo merr në dorë timonin e shtëpisë. Si të gjitha gratë.

  “Ne kemi katër fëmijë dhe askush nuk e dëgjon babin. Para se të kthehet Jennifer në shtëpi jam unë shefi i familjes, por sapo ajo hyn në derë unë e humbas statusin tim”, tha Alex që është shumë në rregull me ndarjen e roleve. Ai ka shtuar se është rritur nga një nënë e fortë, kështu që i adhuron gratë e tilla. Dhe sa mirë që i ka rënë për pjesë J.Lo që i bëka të gjitha: edhe koncertet, edhe menaxhimin e shtëpisë.

  *Ky post u përshtat nga People dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post