• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Aldo Teqja gati të dalë nga spitali, Partizani konfirmon gjendjen e mirë të lojtarit


  Gjendja e portierit të Partizanit, Aldo Teqja duket se është përmirësuar dhe këtë e bën të ditur vetë klubi.

  Nëpërmjet një postimi në Facebook, Partizani shkruan se gjendja shëndetësore e portierit është drejt përmirësimit të plotë.

  Shumë shpejt ai pritet të largohet nga ambjentet e spitalit të traumës. Ndërkohë ai ka gjetur mbështetjen e klubit dhe të gjithë tifozëve gjatë kohës së qendrimit në spital. /XH.K

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]