• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Albani shoqëron vajzën në mbrëmjen e minimaturës


  Alban Dudushi nuk mund të mungonte në një nga ditët më të veçanta për vajzën e tij dhe Bieta Sulo duhet të ishte aty për të kapur këtë moment.

   “Joelle dhe shoqëruesi i saj në mbrëmjen e minimaturës”, shkroi Bieta në foton e postuar në Insta Story.

  Bieta ka treguar gjithmonë se me Joelle-n ka marrëdhënien si shoqja e saj më e madhe, ndaj edhe ajo duhet të ishte atje.

  Moderatorja ka ndarë shpesh momente të kaluara në shoqërinë e bashkëshortit, djalit dhe Joelle-s./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]