• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Art & Kulturë Botë Të gjitha

  Alain Roche i bie pianos në ajër, Financial Times e vendos foton e ditës


  Një performancë nga ato të rrallat që mund ta shohësh një herë në jetë, protagonist i së cilës ishte pianisti dhe kompozitori Alain Roche.

  Këto foto janë shkëputur gjatë kohës që ai perfomonte në piano në ajër, në 20-vjetorin e festivalit “Jeux du Castrum”, në Zvicër.

  Imazhi është shpërndarë kudo në rrjetet sociale dhe Financial Times e ka cilësuar si “foton e ditës”./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690