• Shqip
 • English
 • E shtunë, 14 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Aktorja turke e serialit “Kurt dhe Sura” me pushime në Sarandë: I love Albania


  Bregdeti shqiptar po tërheq gjithnjë e më shumë turistë të huaj, të cilët janë magjepsur nga bukuria e natyrës dhe peisazhet mbresëlënëse.

  Mbresa të tilla, natyra shqiptare ka lënë edhe tek aktorja turke e dashur për shqiptarët, Farah Zeynep Abdullah, e cila ka qenë pjesë e serialit “Kurt dhe Sura”.

  “I love Albania”, shkruan ajo në Instagram, teksa publikon edhe një foto nga plazhet e Sarandës, ku ka zgjedhur të kalojë këto ditë të nxehta korriku. /Tiranapost.al/

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post