• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Të gjitha

  Aktorja që luante tek Rubi bëhet nënë për herë të parë


  Një prej aktoreve të më njohura meksikane, Marlene Favela është bërë nënë për herë të parë në moshën 42-vjeçare.

  Lajmin e dha vetë ajo duke postuar dorën e Bella-s.

  “Asnjë përvojë e këtij Universi nuk krahasohet kur shoh fytyrën tënde, kur të ndjej ngrohtësinë në kraharor, kur mban dorën. Tek ty shoh madhështinë e Zotit. Je përvoja më e bukur e jetës sonë. Dhuratë nga Zoti, mirëseerdhe Bella”, shkruan aktorja e “Rubit”, “Kujdes nga engjëlli”, “Kundër erës dhe dallgëve” dhe shumë telenovelave të tjera përgjithësisht në rolin e protagonistes.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post