• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha

  Aktorit i ndodh një situatë e sikletshme me presidentin Trump dhe vendos ta publikojë


  Nuk të ndodh çdo ditë të takosh presidentit, sidomos atë amerikan. Por nuk të ndodh as të takohesh ndoshta me idhullin tënd dhe të të  mërzisë. Aktori Vince Vaughn u takua me presidenti Donald Trump në një ndeshje futbolli amerikan të organizuar nga Kolegji New Orleans.

  Jan 13, 2020; New Orleans, Louisiana, USA; Movie actor Vince Vaughn greets First Lady Melania Trump and President Donald J. Trump in the College Football Playoff national championship game between the Clemson Tigers and the LSU Tigers at Mercedes-Benz Superdome. Mandatory Credit: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

  49 vjeçari shkoi pranë presidentit 73 vjeçar ku u përshëndet edhe me Zonjën e parë të Shtëpisë së Bardhë dhe bisedoi pak me ta, por në momentin kur ngrihet ai i zgjat dorën për të bërë një High-Five me presidentin por Trump thjesht e lë me dorën ngritur.

  Jan 13, 2020; New Orleans, Louisiana, USA; Movie actor Vince Vaughn greets First Lady Melania Trump and President Donald J. Trump in the College Football Playoff national championship game between the Clemson Tigers and the LSU Tigers at Mercedes-Benz Superdome. Mandatory Credit: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

  Aktori vendosi që videon me momentin ta postonte në Tëitter, ku shkruan:  ‘Më vjen keq shumë që duhet ta ndaj këtë video me ju. Të gjithën, çdo pjesë e saj. ‘

  Vince Vaughn

  Aktori u mundua ta kalojë me sportivitet këtë situatë, por ndoshta Trump  e kishte mendjen diku tjetër, si psh situata tensionuese me Iranin dhe ndoshta nuk ishte momenti për High-Five, ndonëse shihet në video duke buzëqeshur e duartrokitur./ Tiranapost.al.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post