• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Aksioni në Peqin/ Gjenden 200 kg kanabis dhe arreston 4 të rinj


  Gjatë një operacioni anti-drogë në Peqin u gjetën dhe u sekuestruan 200 kg kanabis.

  Lënda narkotike ishte tharë dhe bërë gati për transport për trafik, por në momentin e fundit është bllokuar në fshatin Proger.

  Për drogën u shoqëruan në polici katër të rinj të moshës nga 20-25-vjeç janë shoqëruar deri tani nga policia, ndërsa vijojnë hetimet për të zbardhur rrjetin e plotë./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post