• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Aksident me vdekje në Vlorë/E përplas makina, humb jetën drejtuesi i motorit


  Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Vlorë, ku ka mbetur i vdekur drejtuesi i motorit dhe i plagosur shoferi i makinës.

  Mediat televizive njoftojne se aksidenti ka ndodhur në Orikum- Dukat. I vdekur ka mbetur drejtuesi i motorit, Arsen Çela 63 vjeç. Ndërsa drejtuesi i automjetit V.B, ka mbetur i plagosur. Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit dhe identitetet e personave. Policia po heton shkaqet e ketij aksidenti tragjik./Tiranapost.al