• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Kronikë e zezë Të gjitha

  Aksident tragjik në rrugën Tiranë-Elbasan. Humbin jetën nëna, babai dhe dy vajzat


  Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur në rrethrrotullimin e Tegut mbrëmjen e djeshme. Mësohet se makina tip BMW ka dalë nga rruga, është përplasur me bordurën dhe për pasojë kanë humbur jetën babai, nëna dhe dy fëmijët e tyre, ndërsa shoferi me incialet A.A ( një i afërm i familjes) ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën. Familja Bibaj po kthehej nga një ditëlindje në Elbasan dhe rrugës për kthimin në Tiranë, rreth orës 01 të mbrëmjes ndodhi aksidenti. /Tiranapost.al.

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]