Aktualitet Te gjitha

Aksident në Rrugën e Rinasit, ka të plagosur


(Foto ilustruese)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën për në aeroportin e Rinasit. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre makina dhe sipas dëshmitarëve aksidenti ka njerëz të plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbulimin e ngjarjes. /Tiranapost.al