• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Kronikë e zezë Të gjitha

  Aksident me tre makina në Vorë, një shofer humb jetën, ka të lënduar


  Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Vorë. Mësohet se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka ndërruar jetë shoferi i një prej makinave, ndërkohë që dy persona të tjerë janë lënduar. Aksidenti ka ndodhur në rrugën dytësore që të çon drejt Doganës. Një nga makinat drejtohej nga nj grua.

  Viktima është identifikuar si Denis Kosova, i cili drejtonte një makinë me targa të huaja italiane. Shkaqet e aksidentit ende nuk bëhen me dije./ Tiranapost.al 

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690