• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ajola e lëshoi dorën dhe zbuloi pak më shumë nga Kajan


  Ajola Xoxa ndau një tjetër foto nga 1-vjetori i Kajanit dhe këtë herë duket qartësist profili i djalit: mbi supet e babit dhe me sytë nga mami. Të dy djemtë në fakt janë fokusuar tek mami Ajola. Erion Veliaj ia ka dhënë një puthje teksa mban djalin.

  Postimi i Ajola Xoxës në Instagram

  Ajola e shoqëroi foton vetëm me tre zemra, pa asnjë fjalë më shumë.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]