• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ajo ia kaloi të gjithëve për 2019-n dhe sapo u shpall e famshmja më e paguar!


  Ndoshta nuk e prisnit, pasi me siguri mendonit se më e paguara për këtë vit do të ishte ndonjë nga motrat Kardashian ose ndonjë reper. Por jo!

  Forbes publikoi ashtu si çdo vit listën e të famshmëve më të paguar gjatë 2019-s.

  Surpriza është se dy më të paguarat janë femra dhe nën të 30-tat. Në krye të listës qëndron këngëtarja Taylor Swift me 185 milionë dollarë të ardhura, ndërsa pas saj renditet Kylie Jenner me 170 milionë dollarë.

  Ka larmishmëri profesionesh nga këngëtarët, aktorët, atletët apo prezantuesit, ndërsa paratë e llogaritura janë ato që secili i famshëm ka bërë në 12 muajt e fundit. Shikoni listën e plotë këtu./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690