• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Agnesa vizitoi Parisin me atë që e bën të qeshë


  “Ndonjëherë gjithçka për të cilën keni nevojë është dikush që ju bën për të qeshur dhe Parisin”, shkruan Agnesa Vuthaj në postimin e saj të një fotoje të Parisit me kullën Eiffel pas shpine.

  (Postimi i Agnesa Vuthajt në Instagram)

  E kuptuam. Ka qenë me dikë që ia ka çuar buzëqeshjen vesh më vesh, i ka bërë edhe një foto të bukur në mes të Parisit të famshëm.
  Kaq ka thënë e treguar Agnesa duke zbuluar vendin, por jo shoqëruesin.

  *Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.