• Shqip
 • English
 • E diel, 25 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  A u largua nga Top Channel? Albana Osmani flet për herë të parë


  Albana Osmani nuk i ishte përgjigjur thashethemeve që u hapën pak ditë më parë për largimin e beftë nga Top Channel, derisa ndjekësit e vunë para pozitës për të folur, përmes pyetjeve të tyre.

  Fotot nga Instastory

  Dhe kur do, publiku i bën pyetjet ashtu si gazetarët. Përmes përgjigjeve Albana diçka e tha. Nëse është larguar apo jo gjithkush mund ta gjykojë vetë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije