• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Horoskop Të gjitha

  A të tradhton burri? E zbulon për një minutë


  Dashi

  Ai nuk është më i keqi në botë. Ndonjëherë e tepron me komplimente për të tjerat, jo për partneren e tij dhe e bën më shumë për t`u dukur për funny.

  Demi

  Demi është nga ata që pasi ka bërë ndonjë gabim, të nesërmen të sjell lule. Dhe e kupton menjëherë që një ditë më parë diçka s`ka shkuar mirë.

  Binjakët

  Këtij burri i pëlqen të luaj. Dhe shpesh nuk i mendon pasojat. As nuk reagon pas diçkaje që ka bërë. Ai rri i qetë dhe e ke të vështirë ta kuptosh se të ka tradhtuar. Kështu që hapi mirë sytë.

  Gaforrja

  Ose bëje qendrën e botës tënde ose përndryshe ai do kërkojë dikë tjetër që ta përkëdhelë.

  Luani

  Ai do të të tradhtonte pa mëshirë edhe vetëm nga inati. Ji e kujdesshme për të mos luftuar më kot me të. Ai është mbreti. Mos u përpiq t`ia zësh vendin.

  Virgjëresha

  Ka sens praktik dhe mendon gjithmonë për pasojat e veprimeve të tij. Megjithatë nuk tradhton për një tjetër arsye. Thjesht përton.

  Peshorja

  Mund të niset drejt një tradhtie vetëm për të kuptuar a është ende tërheqës.

  Akrepi

  Ai vdes të kapet pas pasioneve të reja sepse jeta e përditshme e bën të ndihet i vdekur. Ai të tradhton, ama nëse ti e tradhton, ai s`do dojë të të shohë më kurrë me sy.

  Shigjetari

  Ai dhe rutina nuk mund të bëhen bashkë. Do të tradhtojë vetëm për të mos rënë pre e rutinës. Dhe pas një tradhtie për të gjithçka kthehet si më parë.

  Bricjapi

  Është i dashuruar pas teje? Rri e qetë se kurrë nuk do të të tradhtojë. Ai do përjetësinë.

  Ujori

  E do lirinë dhe ka nevojë për hapësirat e tij. Lëreni të qetë dhe gjithçka do shkojë mirë. Nëse i bëhesh e bezdisur mund të presësh gjithçka, edhe tradhtinë.

  Peshqit

  Është si një dashnor edhe me të dashurën. Megjithatë ndonjëherë lodhet nga një lidhje dhe kërikon diçka ngushëlluese.

  *Ky post u përshtat nga Fabjola Hije.