• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  A nuk është Ogerta ministrja që flet pak e punon shumë!


  Po t’i hedhësh një sy Instagramit dhe Facebook-ut të ministres së shëndetësisë shikon sesi gjyshërit e vjetshëm që ishin të pastrehë i ka ritakuar pas një viti në qendrën sociale.

  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami

  Është kudo me mjekë të rinj e raste sociale e shëndetësore që marrin përgjigje dhe vëmendje. Në përgjithësi Ministria e Shëndetësisë ka qenë shigjeta e të gjitha qeverive, por diçka ndryshoi me Manastirliun e cila butë-butë e ka mbajtur një nga dikasterët më delikat larg zhurmave dhe keqkuptimeve të mëdha./Tiranapost.al

  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami
  Foto nga Instagrami

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690