• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  A mund t’i shpallim rrobe banjet e Marcela Latit më të bukurat e verës?


  Këtë verë kemi parë pa fund. Modele, ngjyra, me trup, pa trup, të hapura të mbyllura, seksi… por sytë na ngelën tek rrobat e banjës së Marcela Latit.

  Modelet përgjithësisht janë të njëjta, por ndryshojnë dizajnet apo ngjyrat. Kjo nuk vlen në rastin e Marcela Latit!

  Nga detajet e tylit, logot e dukshme (si ajo Coca-Cola) apo prerjet jo të zakonshme, Marcela ka ditur vërtet të zgjedhë me shije, njëlloj siç bën me veshjet e qytetit, të veçanta, ndryshe nga të tjerat.

  Sikur të bënim një sfilatë imagjinare rrobash banje, të Marcelës e kanë të padiskutuar vendin e parë./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post