• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  A e urren Khloe Kardashian ish-in Tristan Thompson për tradhtitë?


  Khloe Kardashian iu përgjigj fansave që spekulonin se ajo e urrente ish-partnerin Tristan Thompson.

  Në Instagram nisi të qarkullonte një meme në të cilën shkruhej, “E di që Khloe e urren Tristan-in, por True ka nisur të duket fiks si ai”.

  Epo, Khloe nuk mund ta linte pa një përgjigje: “Pse duhet të urrej dike që më ndihmoi të krijonim një engjëll të tillë? Njerëzit bëjnë gabime, por unë nuk do të dëmtoj shërimin tim duke e mbajtur urrejtjen. Jam shumë e zënë duke rritur vogëlushen time të bukur dhe duke siguruar paratë për të urryer çdo person. E ëmbla True është dukur gjithmonë si babai i saj. Ajo është e bukur!”.

  Jeta vazhdon!/ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post