• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 13 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  A do të bjerë sot shi?


  Moti –  E enjte, 31 Tetor 2019

  ——————————————————-———

  Sipas MeteoAlb: Territori Shqiptar do te jete ne dikimin e kthjelimeve dhe vranesirave te shpeshta te cilat do te sjellin here pas-here rrebeshe shiu. Vranesirat dhe rreshjet e shiut do te jene me te dukshme ne zonat malore dhe zonat Veriore. POR pritet permiresim i perkoheshem i kushteve atmosferike gjate pasdites.

  Temperaturat e ajrit do të VIJOJNE konstante në mëngjes, POR do te pesojne ulje ne mesditë duke luhatur nga 3°C deri në 23°C.

  Era do fryjë e lehtë ne toke dhe mesatare ne det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriore duke krijuar në det  dallgëzim 3 ballë.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post