• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 29 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  6 vitet e diferencës e stepën Michelle Hunziker për t’u martuar me Tomaso-n


  Tomaso Trussardi foli në një intervistë për “Corriere Della Sera” për marrëdhënien e tij me Michelle Hunziker dhe martesën e tyre, për të cilën ajo ka pasur dyshime: “Një vit pasi u njohëm, doja të martohesha me të. Michelle kishte njëmijë frikëra. Unë isha 29 vjeç, ajo 35. Për të diferenca e moshës kishte rëndësi, por për mua jo”, tha Tomaso me të cilin Michelle ka dy vajza Celeste-n dhe Sole-n.

  Michelle Hunziker me vajzat e vogla
  Aurora Ramazzotti, foto nga Google

  Michelle dhe Tomaso kanë bashkë që në 2014-ën dhe veç dy vajzave me të, Michelle ka edhe Aurorën që erdhi në jetë nga martesa e saj me Eros Ramazzotti-n.

  *Ky post u përshtat nga Huffington Post dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post