• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha TIP top

  6 ngjyra të reja flokësh për t’u provuar këtë verë


  Bionde dhe përtej…

  Keni ngecur tek një ngjyrë flokësh? Vera është sezoni që dalim nga letargjia dhe zakonisht i imponojmë vetes një look më të çelët. Disa ekspertë japin ide perfekte për t’ju inspiruar.