• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Modë Të gjitha

  6 kombinimet që i shohim gjatë gjithë kohës në Instagram dhe nuk na shpenzojnë


  Të gjitha mund të kemi fiksim një pallto “Max Mara” ose një fustan nga “Prada”, por kur shohim shumën e mbetur në bankomat e kuptojmë se çfarë çmimesh përballojmë.

  Pavarësisht kësaj ka disa stile që të bëjnë të dukesh sikur ke harxhuar një thes me para, edhe pse kjo nuk është e vërtetë.

  Kleçka qëndron se nuk duhet që të blini një veshje që kërkon shumë mundim për të gjetur kombinimin e duhur, sepse kështu do të shpenzoni më shumë sesa mundeni.

  Bluzë + xhinse + këpucë me taka

  Fustan i trashë + atlete

  Veshje njëngjyrëshe

  Kostum me pantallona

  Fustani i zi klasik

  Bluzë + fund me pala + çizme deri te kyçi

  /Burimi WhoWhatWear/ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]