• Shqip
 • English
 • E enjte, 21 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Horoskop Lifestyle Të gjitha TIP top

  5 gratë më joshëse të horoskopit


  Ti mund të pretendosh që je yll i perëndisë, po horoskopi ç`thotë horoskopi?

  Karizma e Akrepit

  Il carisma dello Scorpione

  Është e vështirë të jetosh me të, është një sfidë kjo grua, po aq sa edhe karizmatike. Është e guximshme, misterioze dhe me shumë karakter.

  Eleganca e Demit

  L’eleganza del segno del Toro

  Në pamje të parë mund të duket e ftohtë dhe autoritare. Një grua që dekurajon dhe i mban njerëzit më shumë në distancë sesa i tërheq ata. Përkundrazi është absolutisht e kundërta. Forca e karakterit, e kombinuar me shijen e saj për detajet dhe eleganca e lindur e bëjnë gruan Dem grua joshëse dhe shumë të lakmuar.

  Shkëlqimi i gruas Luan

  Il carisma delle donne dello Zodiaco

  Sensuale dhe pak narciste, gruaja Luan gjithmonë i ka sytë nga vetja. I pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes. E pamundur të mos e vini re një grua kaq karizmatike. Megjithatë prapa armaturës së saj të ndritshme qëndron një grua e ndjeshme, besnike dhe bujare. Në gjendje t`i dhurojë të gjithëve shumë dashuri.

  Sensualiteti i gruas Binjak

  Il fascino della Donna del segno dei Gemelli

  Shumë e shoqërueshme, inteligjente me gjallëri dhe që ngjall kuriozitet. Asaj i pëlqen të dijë për të tjerët, të zbulojë gjëra dhe të ketë fjalët e duhura për çdo situatë. Qshtë njëherësh shumë e vlerësuar dhe nga gratë.

  Bukuria e gruas Peshqit

  Le 5 donne più irresistibili dello Zodiaco

  Është e butë, delikate dhe gjithmonë e vëmendshme. Është krijuese, imagjinare dhe shpirti i saj është magjepsës.

  *Ky post u përshtat nga giornodopogiorno dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post