Aktualitet Botë Te gjitha

4 të vdekur në Kanada, policia bën thirrje: Qëndroni në shtëpi


Policia kanadeze bën të ditur se të paktën 4 persona janë qëlluar për vdekje në Fredericton, New Brunswick.

Policia ka këshilluar banorët atje që të “të mbyllin dyert me çelës dhe të mos dalin jashtë shtëpisë, për të qenë të sigurtë”

Publiku duhet të shmangë zonën. “Ne do ju japim informacion më vonë”, kanë bërë një mesazh në twitter policët e zonës.

Nuk dihet ende për çfarë bëhet fjalë.

Ky post u realizua nga E.B. Lajmi i referohet bbc.com. Copyright Tiranapost.al.