• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha

  31 vite martesë dhe me pesë fëmijë, por Sarah Palin po ndahet për çështje temperamenti


  Ish guvernatorja e Alaskës, Sarah Palin dhe bashkëshorti i saj do të ndahen pas 31 vitesh martesë. Revista people ka konfirmuar zërat që qarkullonin prej kohësh, dhe thuhet se ka qenë burri i saj Todd Palin që ka kërkuar divorcin.

  Image result for Sarah Palin 5 kids

  Të dy u paraqitën të premten në gjykatë dhe paparazët nuk i lanë pa fotografuar.  Sarah 55 vjeç dhe Todd gjithashtu 55 vjeç kanë 5 fëmijë së bashku dhe në argumentet e kërkesës së divorcit, Tood thotë se nuk përshtatet me  temperamentin e saj dhe kështu e kanë të pamundur të jetojnë bashkë si burrë e grua, me Sarën e cila e ka pranuar kërkesën e tij për tu ndarë.

  Image result for Sarah Palin 5 kids

  Todd po kërkon ndarje të barabartë të pasurive që kanë të dy, por procesi do pak kohë që të përfundojë. Çifti u martua fshehurazi në vitin 1988 dhe lindën pesë fëmijë. Sarah, e zgjedhur guvernatore e Alaska në SHBA në vitin 2006, u largua nga detyra tre vite më vonë pas zgjedhjeve./ Tiranapost.al. E.B

   

   

   

   

   

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690