• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Supergol i shënuar nga Manaj


  Rei Manaj shënoi një supergol për Pisën por kjo nuk mjaftoi që skuadra e tij të merrte qoftë edhe një pikë ndaj Viçenzës ndaj së cilës u mund 2-1.

  Manaj hyri në lojë në minutën e 61 dhe 3 minuta pasi zbriti në fushë, shënoi një gol spektakolar.

  Ky ishte goli i parë për sulmuesin e kombëtares që prej transferimit tek Pisa.