• Shqip
 • English
 • E shtunë, 14 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Rozë Të gjitha TIP top

  17 parfume që flasin për dashurinë


  Njëlloj si 17 histori dashurie. Se çdo ishte ajo pa ca drithërima, emocione, ndjesi, pasion dhe aromë? Ato të parat i zotëron ti. Ne, veç aromës së trupit, që do mjaftonte për ta dehur, të propozojmë në galeri edhe një spërkatje parfumi për të parfumosur historinë tënde të dashurinë për këtë Shën Valentin

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post