• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  13 tetor/ Përmbledhje e lajmeve shkurt


  -Ndodh për herë të parë, ushtria shqiptare stërvitje me Forcat Detare

  Për herë të parë Policia Ushtarake zhvilloi stërvitje të përbashkët me grupin e bordingut të Forcës Detare Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka postuar një video ku tregon se ky operacion ka qëllim ndërveprimin në operacionet komplekse që mund të zhvillohen në det e në tokë.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post