• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Filma Të gjitha

  11 filmat më të mirë deri tani të 2017


  Ndërkohë që po i afrohemi sezonit veror të filmave dhe mbyllim pjesën e parë të vitit, për të gjithë adhuruesit e kinematografisë, vlen të kujtojmë se cilët kanë qenë filmat më të mirë të prodhuar deri tani.

  Business Insider ka publikuar renditjen e 11 filmave më të mirë deri tani të 2017-ës:

  -“The Lost City of Z”

  -“Get Out”

  -“Logan”

  -“Guardians of the Galaxy Vol.2”

  -“John Wick: Chapter Two”

  -“Split”

  -“Life”

  -“The Fate of the Furous”

  -“The Lego Batman Movie”

  -“T2: Trainspotting”

  -“Colossal”

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post