• Shqip
 • English
 • E shtunë, 14 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  10 trendet e ngjyrave që do na fiksojnë deri në fund të vitit


  Diçka që duhet ta dini është se sezoni i ri, vjeshtë/dimër 2019, është i gjithi i fokusuar te eksperimentimi i ngjyrave. Që do të thotë se mund të nisni të investoni që tani për disa ndryshime në gardërobën tuaj.

  Lërini pak mënjanë ato ngjyrat tradicionale dhe jini pak më të hapura për të provuar disa nuanca të reja.

  Këto 10 ngjyra nuk do të bëjnë namin vetëm në verë, por deri në fund të këtij viti, ndoshta edhe më tej.

  Por ajo që i bënë të veçanta është se disa prej tyre bazohen te ushqimet.

  1.Nuanca e errët e kaçkavallit

  2.Jeshilja e stikave

  3.E verdhë gjalpi

  4.E kuqja e ndezur

  5.Lejlaja e ëmbël

  6.Bezha e hapur

  7.Gurëkali

  8.Ngjyrat neon

  9.Roza salmon

  10.Kafja e theksuar

  /Burimi WhoWhatWear/ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post