• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  10 më të kërkuarit e vitit në Google


  Google ka publikuar listën e 10 njerëzve më të kërkuar për 2019-ën si çdo fundvit.

  Mes tyre janë më së shumti artistë, sidomos aktorë dhe aktivistë. Edhe ti mund t`i kesh kërkuar qoftë edhe njëherë gjatë vitit, njerëzit që në një mënyrë ose në një tjetër bënë zhurmë gjatë këtij viti si Greta Thunberg që “Time” e shpalli Njeriun e Vitit, ose protagonisti i “Joker” Joaquin Phoenix.

  Lista e plotë e 10 më të kërkuarve:

  Antonio Brown

  Neymar

  James Charles

  Jussie Smollett

  Kevin Hart

  Billie Eilish

  Greta Thunberg

  R. Kelly

  Joaquin Phoenix

  Jordyn Woods

  *Ky post u përshtat nga searchenginejournal dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post