• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  10 lajmet e ditës në TIP


  1.Lidhja mes të arrestuarve për grabitjen në Rinas, pjesë e grupit edhe një femër

  Lidhja mes të arrestuarve për grabitjen në Rinas, pjesë e grupit edhe një femër

  2.Grabitja në Rinas/ Rama reagon për arrestimet: Sa më shumë policia baltoset, aq më fort godet

  Grabitja në Rinas/ Rama reagon për arrestimet: Sa më shumë policia baltoset, aq më fort godet

  3.Pse dështoi përpjekja për partinë e re mes Rudina Hajdarit dhe Astrit Patozit?!

  Pse dështoi përpjekja për partinë e re mes Rudina Hajdarit dhe Astrit Patozit?!

  4.Rudina Hajdari reagon për herë të parë pas lajmeve për Partinë e re

  Rudina Hajdari reagon për herë të parë pas lajmeve për Partinë e re

  5.Holanda për rikthimin e vizave/ Bushati relakson opinionin publik: S’ka efekt

  Holanda për rikthimin e vizave/ Bushati relakson opinionin publik: S’ka efekt

  6.Nga Alketa s’keni dëgjuar asgjë akoma

  Nga Alketa s’keni dëgjuar asgjë akoma

  7.Biu, një nga njerëzit më të pasur në Tiranë, që mbjell fidanë në lagjet e kryeqytetit

  Biu, një nga njerëzit më të pasur në Tiranë, që mbjell fidanë në lagjet e kryeqytetit

  8.Tirana, më shumë me turistë se me protestues

  Tirana, më shumë me turistë se me protestues

  9.Sri Lanka në shtetrrethim! Sulmet vetëvrasëse janë kryer nga një rrjet ndërkombëtar terroristësh

  Sri Lanka në shtetrrethim! Sulmet vetëvrasëse janë kryer nga një rrjet ndërkombëtar terroristësh

  10.Komediani shkruan historinë/ Nga ‘president’ në filma, tek zgjedhja në krye të Ukrainës

  Komediani shkruan historinë/ Nga ‘president’ në filma, tek zgjedhja në krye të Ukrainës